РусскийРусский

Witamy Projekty graficzne

PostHeaderIcon Projekty graficzne

Kompleksowość oferowanych przez nas usług poligraficznych pozwala naszym Klientom nie tylko zlecić produkcję opracowanego już projektu. Wystarczy przekazać nam  jedynie ogólne założenia pożądanego produktu a my sami stworzymy projekt gotowego wyrobu od prostej wizytówki po rozbudowany katalog reklamowy.
Nasze projekty poprzedzone są wyjątkowo staranną analizą, podczas której określamy jak wygląda grupa docelowa, do której Klient chce dotrzeć ze swoją ofertą. To pozwala nam stworzyć niebanalny, profesjonalny i dobrze dobrany do oczekiwań określonych odbiorców projekt, na który z pewnością zwrócą oni uwagę. Ze względu na fakt, że projekt jest w każdym przypadku rzeczą bardzo indywidualnie dobraną do oczekiwań Klienta, nie stosujemy tutaj standardowego cennika, a wyceny dokonujemy po zapoznaniu się z Państwa oczekiwaniami.

 • - projekt wizytówki - Służymy Państwu pomocą nie tylko przy opracowaniu wzoru samej wizytówki. W skład usługi chętnie włączymy oprócz oryginalnej szaty graficznej także projekt loga, który wykorzystywać będzie można przy okazji druku innych materiałów promocyjnych.

 • - projekt ulotki – Z przyjemnością zaproponujemy Państwu najbardziej czytelny i odpowiadający Państwa potrzebom projekt ulotki, który z pewnością przyciągnie uwagę potencjalnych odbiorców a także wyeksponuje najważniejsze aspekty przekazywanej informacji

 • - projekt katalogu – Opracujemy na Państwa życzenie całą koncepcję katalogu: począwszy od doboru optymalnego formatu, papieru i/lub kartonu na środek i okładkę, adekwatnego rozmieszczenia grup produktów na poszczególnych stronach aż po sugerowaną oprawę introligatorską wraz z ewentualnym uszlachetnieniem końcowego produktu poprzez dobór odpowiednich lakierów, folii itp.

 • - projekt plakatu- Opierając się na naszym doświadczeniu postaramy się zaproponować Państwu odpowiedni format, papier, kolorystykę a także kompozycję, która w naszym odczuciu w najlepszy i najbardziej przejrzysty sposób zapewni czytelność przekazu. Z pewnością będziemy też mogli zaproponować ciekawe sposoby ekspozycji na oryginalnych koncepcyjnie stojakach, stand’ach czy też totemach. Plakaty, które dla Państwa wykonamy z pewnością będą wyróżniały się na tle innych tego typu produktów.

 • - projekt pocztówki – Używając przekazanych przez Państwa materiałów bądź też pozyskując je lub wykonując we własnym zakresie, stworzymy widokówki nie tylko eksponujące w pełni piękno prezentowanych okolic, ale także niepowtarzalny klimat danej pory roku bądź charakter przedstawianego święta lub uroczystości

 • - projekt papeterii firmowej – W oparciu o Państwa wytyczne opracujemy szatę graficzną druków firmowych, notesów, kopert. Możemy w tym celu stworzyć surową, ekskluzywną szatę czarno-białą lub też opracować projekt zadruku pełną gamą kolorów jaką pozwala uzyskać nowoczesny zadruk cyfrowy. Na życzenie przygotujemy projekty kopert, które będą Państwo mogli używać w codziennej pracy. Nasze projekty uwzględniają normy Poczty Polskiej a także operatorów prywatnych takich jak In-Post czy zagranicznych jak Deutsche Post.

 • - projekty tablic i banerów reklamowych – Tablice i banery reklamowe to doskonałe formy prezentacji produktu lub firmy. Jednak o tym czy produkty te spełnią swoje zadanie zadecyduje przede wszystkim projekt, który jest kluczem do skutecznej promocji przy użyciu tych właśnie środków przekazu. Z przyjemnością opracujemy dla Państwa najskuteczniej przyciągające uwagę projekty, w pełni oddające to, co Państwo zechcą poprzez nie wyrazić

 • - projekt reklamy prasowej – Bardzo kosztowny, jednocześnie właściwie wykonany przynosi najbardziej pożądany efekt w postaci zainteresowania potencjalnego Klienta. Dlatego wykonanie projektu takiego zlecenia wymaga szczególnie wnikliwej analizy i profesjonalnego przygotowania. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie i długoletnia praktyka pozwolą nam na przygotowanie interesującej propozycji dla każdego Klienta.

 • - projekt okolicznościowego zaproszenia – Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z naszą szeroką ofertą gotowych projektów zaproszeń ślubnych. Gdyby potrzebowali Państwo czegoś niecodziennego, oryginalnego, oczywiście również dostosujemy się do Państwa wymagań szykując nowy, ekskluzywny projekt. Oprócz zaproszeń ślubnych oferujemy także przygotowanie projektów zaproszeń okolicznościowych na każdą okazję. Wykorzystujemy wszystkie rodzaje papierów i kartonów ozdobnych.

 • - projekt naklejki – Proponujemy wykonanie projektów naklejek na rożnych podkładach: papierach i foliach. Każdy projekt traktujemy indywidualnie i staramy się aby był jak najlepiej dopasowany do Państwa potrzeb.

 • - projekt kalendarza – Służymy Państwu pomocą przy wyborze rodzaju kalendarza proponując wykonanie projektów produktów począwszy od kalendarzyków portfelowych poprzez kalendarze książkowe w różnych formatach aż po kalendarze ścienne listwowe, wieloplanszowe lub spiralkowe. Projekt możemy wykonać w oparciu o materiały Klienta lub własne opracowania.

 • - projekt logo – Z przyjemnością wykonamy z pomocą najnowocześniejszych narzędzi graficznych logo Państwa firmy, które najlepiej będzie oddawało jej charakter. Projekt ten będzie można stosować na wszelkich drukach poligraficznych, których wykonanie będą Państwo mogli zlecić naszej firmie.

 • - Projekty totemy, standy – Produkty te stanowią podstawę dobrej promocji w sklepach, wyposażenia stoiska firmowego na targach i imprezach okolicznościowych. Z przyjemnością opracujemy dla Państwa najskuteczniej przyciągające uwagę projekty, w pełni oddające to, co Państwo zechcą poprzez nie przekazać.

 • - płyty CD i DVD – Oferujemy Państwu projekt graficzny samego krążka jak też opakowania, którym może być np. kartonowa koperta lub plastikowe pudełko.